Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

MarketingCustomer First

Concept Code Verantwoordelijk Marktgedrag

Vandaag publiceert de Klantenservice Federatie (KSF) het concept voor een ‘Code verantwoordelijk marktgedrag voor de klantcontactsector’. Hiermee wil de brancheorganisatie een impuls geven aan het verbeteren van het uitbestedings- en inleningsbeleid in de klantcontactsector.

Lees het volledige artikel bij Customer First

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

MarketingCustomer First

HvA en KSF presenteren framework voor bots

De Hogeschool van Amsterdam (HvA) en de Klantenservice Federatie (KSF) presenteren tijdens ShoppingToday het framework Van Bot naar Beter. Het moet organisaties helpen de kwaliteit van klantcontact via chat- en voicebots te verbeteren.

MarketingCustomer First

Krapte klantcontact neemt af, werk verandert

De arbeidsmarkt voor klantcontact wordt minder krap, maar personeelstekorten zijn nog niet verdwenen. In het tweede kwartaal van 2026 stonden circa 3.600 vacatures voor klantcontactmedewerkers open, 6 procent minder dan een jaar eerder.