Direct naar de inhoud

vrijdag 23 oktober 2026

GezondheidTrouw

Chatten met Jezus? Dat kan dankzij AI

Eerst was er Jezus. Toen hij ten hemel gevaren was, kwam de Heilige Geest ervoor terug – tot zover het bijbelse verhaal. Wie met hem in contact wilde treden kon dat volgens de christelijke traditie sindsdien direct doen, of via Jezus’ moeder Maria. Sporadisch manifesteerde Jezus zich ook zelf in stigma en visioen voor wie er geloof aan hechtte.

Lees het volledige artikel bij Trouw

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandReformatorisch Dagblad

Lezersbrieven: Heilige Doop, CGK

Is het terecht wanneer in een discussie over de doop de ”oudvaders” niet mogen meespreken en er geconcludeerd wordt dat ds. G.H. Kersten de Bijbelse lijn vertolkt heeft?

PolitiekReformatorisch Dagblad

Meditatie: Eerlijk spreken

„De tong is ook een vuur, een wereld der ongerechtigheid; alzo is de tong onder onze leden gesteld, welke het gehele lichaam besmet, en ontsteekt het rad onzer geboorte, en wordt ontstoken van de hel.”