Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

Zakelijkfoodbusiness.nl

'Vreugdenhil is meer dan een melkpoederbedrijf'

In een omgeving waarin de beschikbaarheid van melk structureel onder druk staat, zowel in Nederland, als in Europa en misschien wel wereldwijd, neemt het gevecht om de melk toe. In Nederland waarschijnlijk het meest, omdat er een extra verkleining van de veestapel te verwachten is door stikstof en mestkrimp. Dat plaatst zuivelbedrijven voor een dubbele uitdaging, want ze moeten omgaan met het verlies van boeren én ze moeten de concurrentie het hoofd bieden. Voor het laatste zijn optimale prestaties nodig, voor het eerste aantrekkelijke leveringsvoorwaarden en een mooi pakket aan verdienmogelijkheden qua melkgeld. Vreugdenhil Dairy Foods heeft zich wat dat betreft goed 'gewapend'. Bovenop een hoge basisprijs (dit jaar weer de hoogste) is er €6,90 per 100 kilo bij te verdienen. Daarmee zet Vreugdenhil een van de hoogste plussen in Nederland neer.

Lees het volledige artikel bij foodbusiness.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Financieelfinancieel.headliner.nl

Europese beurzen flink lager rond lunchtijd

De Europese aandelenbeurzen stonden donderdag rond het middaguur duidelijk lager. De CAC 40 verloor 1,6 procent, de DAX 1,2 procent, de FTSE 100 0,6 procent en de FTSE MIB 2,0 procent. De brede Stoxx Europe 600 daalde 1 procent.

Financieelfinancieel.headliner.nl

Techmalaise slaat weer toe op Europese beurzen

De Europese aandelenbeurzen zijn donderdag duidelijk lager gesloten. Beleggers werden voorzichtiger nadat tegenvallende resultaten van Amerikaanse technologiebedrijven het optimisme over kunstmatige intelligentie (AI) onder druk zetten.