Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

VoetbalHaaglanden Voetbal

VIOS als ‘love-affair’

De voetbalclubs VIOS bestaat niet meer. Op 1 juni aanstaande had de club 110 jaar bestaan. Net als bij het 100-jarig bestaan, wordt er weer een reünie gehouden, in de voormalige kantine, op sportpark Escamp II, nu de thuishaven van BMT. Willem Post, regelmatig op TV te zien als ‘Amerika-deskundige’ bracht zijn jeugdtijd niet alleen deels door bij Celeritas, maar ook bij VIOS. VIOS bracht hem veel plezier, sfeer, maar nog veel meer! Willem Post heeft zijn herinneringen aan het papier toevertrouwd. Hier volgt zijn mooie verhaal onder de titel: VIOS als ‘love-affair’.

Lees het volledige artikel bij Haaglanden Voetbal

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Voetbalhaaglandenvoetbal.nl

Warming-up 4C | Twee duels tussen vier nog foutloze clubs

Na twee speelrondes begint er langzaam wat tekening in de 4e klasse C te komen. GSC ESDO en Quick nemen het na twee overwinningen tegen elkaar op, net als Duindorp sv, dat op bezoek gaat bij DUNO. Ook deze twee ploegen zijn nog foutloos.

Voetbalhaaglandenvoetbal.nl

HV TV | PROGRAMMA’S DEZE WEEK

Haaglanden Voetbal TV is weer wekelijks te zien. Op deze website, maar ook op Regio TV Infothuis. Elke week nieuwe programma’s op de dinsdag, woensdag en vrijdag.