Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

VoetbalLeiden Amateur Voetbal

MMO overtuigend van start

Vijfde klasse A (zaterdag)- Veel meer had er niet tegen kunnen zitten voor MMO in het voorbije seizoen. De blessuregolf was onophoudelijk en dat maakte dat de ploeg van John van Berkel het niet kon bolwerken. Degradatie naar de vijfde klasse werd een feit, maar inmiddels lijkt de vlag er anders voor te hangen bij de groenwitten. In het openingsduel werd Zwanenburg met 5-2 geklopt. ,,Van Berkel: ,,Een lekkere overwinning met een sterke eerste helft. Nu lekker naar het concert van De Dijk, waar ik nu nog meer plezier aan zal beleven.”

Lees het volledige artikel bij Leiden Amateur Voetbal

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Voetballeidenamateurvoetbal.nl

Nachtbraker pakt met MMO de koppositie

Vijfde klasse A- Vorig seizoen bleef MMO tot twee keer toe aan de goede kant van de score tegen SVO Buytenpark en ook gisteren liep het goed af voor de ploeg uit Hoogmade. Andermaal werd het doel meerdere keren gevonden (4-3).

Binnenlandstudiokaagenbraassem.nl

MMO nieuwe koploper na specataculair duel

HOOGMADE - MMO is de nieuwe koploper in de vijfde klasse A. Dankzij een 4-3 overwinning op SVO Buytenpark in een spectaculair duel is de ploeg uit Hoogmade de enige met negen punten uit drie wedstrijden.