Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

VoetbalIn de hekken

Fotogenieke stadions in Albanië: prachtig uitzicht en begroeide tribunes

Natuurlijk neem je even een kijkje als je op vakantie toevallig langs een stadion komt. De onbekende stadions in Albanië blijken verrassend fotogeniek te zijn vanwege de ligging, het uitzicht en de oude en begroeide tribunes! We bezoeken Luftëtari in Gjirokaster, Tomori Berat in Berat en Flamurtari in Vlorë.

Lees het volledige artikel bij In de hekken

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandHoeksch Nieuws

17 oktober is het Hoeksche Waardse molendag

HOEKSCHE WAARD –   Zaterdag 17 oktober is het Hoeksche Waardse molendag. Alle molens zijn dan van 10.00 tot 16.00 uur open. Deze jaarlijkse molendag valt samen met de eerste erfgoeddag van de gemeente Hoeksche Waard, een mooie combinatie.

Onderwijsonderwijsvanmorgen.nl

Dag van de Duitse taal 2026: Guten Appetit!

Op dinsdag 6 oktober 2026 vieren scholen, organisaties en bedrijven in heel Nederland de Dag van de Duitse taal. Sinds 2012 roept de Actiegroep Duits deze dag elk jaar uit om het belang van de Duitse taal voor Nederland te benadrukken.

Advertentie