Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

VoetbalVoetbalzone

Benjamin Mendy schepte na verkrachting op over bizar aantal bedpartners

Benjamin Mendy heeft een opvallende uitspraak gedaan nadat hij een vrouw enkele jaren geleden had verkracht, zo is deze week duidelijk geworden in de rechtszaal. De Fransman, die vanwege de diverse verkrachtingszaken al bijna twee jaar niet meer in actie komt voor Manchester City, schepte tegenover de bewuste vrouw op over het aantal bedpartners dat hij in zijn leven heeft gehad. "Het is oké, ik heb seks gehad met 10.000 vrouwen", zo zou Mendy na de verkrachting in oktober 2020 hebben gezegd.

Lees het volledige artikel bij Voetbalzone

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

ConsumentReformatorisch Dagblad

Minister: Markle mogelijk zedendelinquent van ergste soort

Alles wijst er op dit moment op dat Thomas Markle, de vader van Meghan, mogelijk „een zedendelinquent van de ergste soort” is. Dat zegt Jonvic Remulla, de Filipijnse minister van Binnenlandse Zaken, tegen de Britse krant The Guardian.

BinnenlandNederlands Dagblad

Minister: Markle mogelijk zedendelinquent van ergste soort

Alles wijst er op dit moment op dat Thomas Markle, de vader van Meghan, mogelijk ‘een zedendelinquent van de ergste soort’ is. Dat zegt Jonvic Remulla, de Filipijnse minister van Binnenlandse Zaken, tegen de Britse krant The Guardian.

Advertentie