Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

VerzekerenVerzekeringsnieuws.nl

Tussen de goedkoopste en de duurste hypotheekverstrekker zit nu een verschil van tienduizenden euro’s

Voor een hypotheek met tien jaar rentevast en NHG begint het tarief op 9 september bij 3,47%. Voor sommige leningen kan dat op termijn duizenden euro's schelen.

Lees het volledige artikel bij Verzekeringsnieuws.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Huis & Hypotheekvvponline.nl

Florius: meer inzicht in beheer aflossingsvrij

Florius geeft adviseurs nu via Actief Beheer meer inzicht in belangrijke communicatie die klanten ontvangen over hun Aflossingsvrije Hypotheek. In het Actief Beheer Dashboard in de adviseursomgeving FAN kunnen adviseurs kopieën van klantbrieven bekijken.

Huis & Hypotheekvvponline.nl

Verantwoordelijkheid pakken

"Als geldverstrekkers pensioeninkomen eerder laten meewegen, mogen we van hen verwachten dat ze ook breder kijken naar wat iemand straks daadwerkelijk te besteden heeft." Aldus SEH-directeur Maria Silveira in een column op www.kop-munt.nl.

Advertentie