Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

VerzekerenVerzekeringsnieuws.nl

Hogere dekkingsgraad door stijgende rente

De stijging van de rente heeft de dekkingsgraden van de Nederlandse pensioenfondsen in juli fors op doen lopen, blijkt uit de Pensioenthermometer van Aon. Dat wereldwijde aandelen de laatste tijd een sterke periode achter de rug hebben, was een extra duwtje in de rug van de pensioenfondsen. De rentestijging in combinatie met positieve aandelenrendementen zorgden [...]

Lees het volledige artikel bij Verzekeringsnieuws.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

VerzekerenVerzekeringsnieuws.nl

Dekkingsgraad pensioenfondsen stijgt naar 136 procent

De gemiddelde dekkingsgraad van Nederlandse pensioenfondsen is in september gestegen naar 136%. Een hogere rente en nieuwe prognoses voor de levensverwachting droegen bij aan de stijging, blijkt uit de Pensioenthermometer van Aon.

Financieelvvponline.nl

Goede buitendienst meer waard dan scherpe premie

(Jurjen Oosterbaan Martinius, Bureau DFO, in VVP-special Partnerships 2026) Mag ik dit artikel beginnen met een waargebeurd verhaal? Het is alweer een aantal jaren geleden dat ons bureau door een grote verzekeraar werd gevraagd een onderzoekje te doen.

Advertentie