Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

Vakantie & reizenTravel Pro

Het grote GalapagosGala

De opwinding onder de reisprofessionals is dan ook groot op Schiphol. Een studiereis naar de Galapagoseilanden is een unicum. Er was dan ook een grote animo om mee te kunnen met Avila Reizen. Joan de Haart (Joan Travel), Mariëlle Henzen (TravelTeam), Karen Mac-Lean (TravelXL Hillgersberg) en Ingrid van de Rijdt (Travel Counsellors) zijn de gelukkigen die samen met schrijver dezes en directeur Tim van der Wel van Avila Reizen op deze bijzondere studiereis gaan. Terwijl Nederland genoot van de eerste EK-wedstrijd van Oranje, vliegt de groep comfortabel met KLM naar Ecuador, in afwachting van al het moois dat komt. Toen ook aan boord van de 777 bekend werd dat Nederland de eerste wedstrijd had gewonnen, kwam de crew al met een glaasje champagne. Kijk, zo begin je een reis pas echt goed.

Lees het volledige artikel bij Travel Pro

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

WetenschapWelingelichte Kringen

Dit zijn de gevaarlijkste landen ter wereld

Ook de Gazastrook en delen van de Sahel en Centraal-Afrika vallen in de zwaarste categorie. Het gaat dus niet uitsluitend om complete landen: binnen landsgrenzen kunnen de verschillen groot zijn.

BinnenlandNieuws.nl

Eerste Airbus A350 voor KLM aangekomen op Schiphol

Marjan Rintel, President & CEO KLM: “Geweldig dat onze eerste A350 nu op Schiphol staat. Dit is een mijlpaal voor KLM én voor Nederland. Vlootvernieuwing is een van de krachtigste instrumenten die we hebben om schoner, stiller en zuiniger te vliegen.