Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

TV & RadioBroadcast Magazine

Fremantle maakt serie Nederlandse Powervrouwen voor Viaplay

Ieder hebben ze een totaal ander leven, maar ze delen de passie voor hun werk en de drive om tot het uiterste te gaan. Op sociale media zie je de feestjes, de reisjes en de hoogtepunten. Je ziet wel waar ze zijn, maar niet hoe ze daar zijn gekomen. Of hoe ze echt zijn. In Nederlandse Powervrouwen zie je álles. Ze nemen je mee op hun reis, in de spotlights maar ook achter de schermen en thuis.

Lees het volledige artikel bij Broadcast Magazine

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandnieuwkoops.nl

Programma Kaleidoskoop

Op het programma van theater Kaleidoskoop: Gesneden Koek met de Voorstelling Die Niet Gezien Wil Worden (vanaf 6 jaar), Chantant met “Shaffy en Liesbeth” en Film: Calle Malaga (14+).

Binnenlandmiddenstandsbelangen.nl

Gemeente dementievriendelijk

GELDROP-MIERLO – Een volle zaal in de Weeffabriek, publiek van alle leeftijden en met diverse beweegredenen, persoonlijke verhalen en een duidelijke gezamenlijke boodschap: een dementievriendelijke gemeente begint bij ons allemaal.

Advertentie