Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

Transport & logistiekLuchtvaartnieuws

Winterdienstregeling KLM: Premium Comfort-installatie voltooid, meer capaciteit naar India

KLM vliegt komend winterseizoen naar 155 bestemmingen, waarvan 89 in Europa en 66 intercontinentaal, zo blijkt uit het seizoensoverzicht dat de maatschappij gedeeld heeft. Nieuw in het netwerk is de al aangekondigde Amerikaanse bestemming Portland, die van Delta wordt overgenomen. Daarnaast biedt KLM 15 procent meer stoelen op bestemmingen naar India ten opzichte van vorig jaar. Ook is bij de start van het winterseizoen eind oktober de installatie van de nieuwe Premium Comfort-klasse voltooid.

Lees het volledige artikel bij Luchtvaartnieuws

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandtravmagazine.nl

Eerste KLM-vlucht met Airbus A350 naar Toronto

De eerste Airbus A350-900 van KLM is afgelopen vrijdag vertrokken van Schiphol naar Toronto. Met vlucht KL0691 vliegt de A350 voor het eerst met passagiers en acht ton vracht aan boord. Het toestel draagt de naam ‘De Nachtwacht’.

Binnenlandnieuws.klm.com

Eerste KLM-vlucht met Airbus A350 naar Toronto

De eerste Airbus A350-900 van KLM is vandaag vertrokken van Schiphol naar Toronto. Met vlucht KL0691 vliegt de A350 voor het eerst met passagiers aan boord. Het toestel draagt de naam ‘De Nachtwacht’.

Advertentie