Direct naar de inhoud

zaterdag 31 oktober 2026

Transport & logistiekLuchtvaartnieuws

KLM-personeel krijgt eenmalige uitkering vanwege coronabijdrage

SCHIPHOL - Alle medewerkers van KLM en KLM Cityhopper die onder de cao’s voor grond-, cockpit- en cabinepersoneel vallen én die een arbeidsvoorwaardelijke bijdrage hebben geleverd tijdens de coronacrisis, krijgen een eenmalige uitkering bij hun salaris over de maand mei. Dat kan, nu de staatslening is beëindigd.

Lees het volledige artikel bij Luchtvaartnieuws

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandupinthesky.nl

KLM vliegt charter vanaf Groningen met Duitse Embraer

KLM heeft op 21 oktober een chartervlucht uitgevoerd vanaf Groningen Airport Eelde naar het Italiaanse Parma, met een Embraer 190 van German Airways. Het toestel vertrok met een gezelschap van Club Diplomatique Fryslân aan boord.

BinnenlandNieuws.nl

Eerste Airbus A350 voor KLM aangekomen op Schiphol

Marjan Rintel, President & CEO KLM: “Geweldig dat onze eerste A350 nu op Schiphol staat. Dit is een mijlpaal voor KLM én voor Nederland. Vlootvernieuwing is een van de krachtigste instrumenten die we hebben om schoner, stiller en zuiniger te vliegen.

Advertentie