Direct naar de inhoud

zondag 1 november 2026

Transport & logistiekVerkeersnet.nl

Hoe zet je tariefbeleid in voor goed, inclusief ov?

Vervoersarmoede en inclusieve mobiliteit staan in beleid én onderwijs veel meer in de belangstelling dan voorheen, zeggen Niels van Oort en Matthew Bruno van de TU Delft. De TU deed onderzoek naar de vraag hoe je tariefbeleid kunt inzetten ten behoeve van een goed, inclusief openbaar vervoersysteem.

Lees het volledige artikel bij Verkeersnet.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandspoorpro.nl

Tram 19 rijdt eindelijk door naar TU Delft

Vanaf 5 oktober rijdt tram 19 vanaf station Delft door naar de TU Delft. De nieuwe tramverbinding verbetert de bereikbaarheid van de campus voor de studenten, medewerkers, bewoners en bezoekers van de TU Delft, aldus de gemeente.

Binnenlandpen.nl

SV Parkhout van de nul na spannende middag bij FC De Bilt

SV Parkhout heeft de eerste competitiezege binnen. De Nieuwegeiners wonnen zaterdag 3 oktober met 2-4 bij FC De Bilt, al werd het na een riante 0-3 voorsprong nog flink spannend. Stan Wassenaar speelde met een prachtig doelpunt en twee assists een hoofdrol.

Advertentie