Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

Tennistennis.nl

Ongenaakbare winnaars op tweede editie van ITF J30 Arnhem; goede generale voor Wheelchair Masters

“Op twee erg drukke dagen na was het prima te combineren”, zegt Fleur van Es na afloop van het internationale juniorentoernooi in Arnhem over haar dubbelrol als fysiotherapeut/toernooidirecteur. De tweede editie van het ITF J30-toernooi werd gewonnen door de Fransman Romain Andres (17) en de Australische Ellen Hirschi (16). Ivar van Rijt won in sporthal Molenbeke het rolstoeltennistoernooi door in de finale zijn rivaal Maximilian Taucher te verslaan.

Lees het volledige artikel bij tennis.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Tennisdeswollenaer.nl

OldStars tennis na jaren nog steeds een voltreffer

TENNIS - “Onze slogan is nog steeds: Je stopt niet met bewegen omdat je ouder wordt, je wordt oud omdat je niet meer beweegt!” Peter Buter is nog iedere maandag de enthousiaste coördinator van OldStars tennis bij ZTC Pelikaan.

SportWaterwegsport.nl

Daniil Medvedev vierde oud-winnaar voor ABN AMRO Open 2027

Voormalig nummer één van de wereld Daniil Medvedev komt komend jaar opnieuw in actie in Rotterdam. Na Carlos Alcaraz, Alex de Minaur en Félix Auger-Aliassime is hij de vierde oud-winnaar van het ABN AMRO Open die zijn deelname bekend maakt.

Tennishoutensnieuws.nl

Maak Kennis met Tennis

TPV De Doordraaiers gaat weer een nieuwe cursus ‘Maak Kennis met Tennis’ bij organiseren:

Advertentie