Direct naar de inhoud

woensdag 4 november 2026

Tenniseurosport.nl

Emma Raducanu razendsnel klaar met qualifier Janice Tjen in tweede ronde US Open: 6-2 6-1

Na exact een uur spelen heeft Emma Raducanu afgerekend met qualifier Janice Tjen. Het niveauverschil tussen beide tennissters was groot, Raducanu gunde haar Indonesische tegenstander slechts drie games. Het is voor het eerst sinds 2021, het jaar dat Raducanu de US Open won, dat zij in de derde ronde staat. Daarin neemt zij het op tegen Elena Rybakina of de 18-jarige Tereza Valentova.

Lees het volledige artikel bij eurosport.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Tennisnl.wikipedia.org

WTA-toernooi van Tokio 2026

Het WTA-tennistoernooi van Tokio (officieel Toray Pan Pacific Open) van 2026 vond plaats van maandag 26 oktober tot en met zondag 1 november 2026 in de Japanse hoofdstad Tokio. Het was de 41e editie van het Pan Pacific Open.

Tennissurinametimes.com

Fernandez bereikt finale in Tokio

TENNIS – Leylah Fernandez heeft haar “mentale kracht” geprezen nadat zij zich zaterdag plaatste voor de finale van de Pan Pacific Open. De Canadese neemt het daarin op tegen de Russische Diana Shnaider.

Advertentie