Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Tech & Mediatbmnet.nl

Technologie, Media & Telecom sector groeit in 2025 met 5 procent

ABN Amro stelt dat de sector Technologie, Media & Telecom in 2025 als vanouds groeit: de bank verwacht een groei van 5 procent in 2025 en 4 procent in 2026. Voor de mediasector wordt door de conjunctuurgevoeligheid in 2025 1 procent groei verwacht. De groei in de TMT-sector wordt aangedreven door de voortdurende digitalisering, cloud-migratie en innovaties door kunstmatige intelligentie (AI). De TMT-sector groei keert daarmee terug naar zijn historische trend.

Lees het volledige artikel bij tbmnet.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

MarketingMarketing Tribune

AI levert merkleiders vaker omzetgroei op

Slechts 6% van de marketingorganisaties ziet significante prestatie-verbeteringen door AI. Het verschil zit niet zozeer in het gebruik van de technologie, maar in de manier waarop bedrijven hun processen, organisatie en klantbenadering aanpassen.

Marketingmkbservicedesk.nl

Mkb-bedrijven meten nauwelijks wat AI oplevert

Driekwart van de mkb-bedrijven gebruikt kunstmatige intelligentie voor marketing, maar slechts een kleine groep weet wat die inzet daadwerkelijk oplevert. Ook ontbreekt bij veel ondernemers een duidelijke AI-strategie.