Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

SportTelegraaf

Spaanse prinses Leonor (19) begonnen aan laatste dagen militaire training op zeilschip

De Spaanse prinses Leonor is woensdag met het marineopleidingsschip Juan Sebastián de Elcano aangekomen in Ferrol, in het noordwesten van Spanje. Haar aankomst trok veel aandacht: tientallen bootjes verwelkomden het schip en begeleidden het naar de haven. Het Spaanse blad ¡Hola! spreekt van een „majestueuze entree”.

Lees het volledige artikel bij Telegraaf

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

OnderwijsReformatorisch Dagblad

Migrantenkamp Ceuta ontruimd voor komst koning

De Spaanse autoriteiten hebben het laatste grote kamp van migranten ontruimd in de exclave Ceuta. Dat gebeurde twee dagen voordat de Spaanse koning en koningin het Noord-Afrikaanse gebied bezoeken.

WetenschapWelingelichte Kringen

Migrantenkamp Ceuta ontruimd voor komst koning

CEUTA (ANP/AFP) - De Spaanse autoriteiten hebben het laatste grote kamp van migranten ontruimd in de exclave Ceuta. Dat gebeurde twee dagen voordat de Spaanse koning en koningin het Noord-Afrikaanse gebied bezoeken.

Advertentie