Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

RechtMr. Online

Vacature: JURIDISCH ADVISEUR CONTRACTEN & AANBESTEDINGEN VAN INNOVATIES

Vind je het een uitdaging om mee vorm te geven aan het ontwikkelen, toepassen en opschalen van maatschappelijk relevante innovaties? Vind je het leuk om creatieve oplossingen te vinden binnen de staatssteunwetgeving en aanbestedingswetgeving, om te helpen die innovaties tot stand te brengen? Dan raden we je zeker aan om verder te lezen.

Lees het volledige artikel bij Mr. Online

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Marketingmarketingreport.nl

Bob ten Berge stopt als partner bij WERKTITEL

Bob ten Berge stopt met ingang van vandaag als partner bij WERKTITEL, de creatieve hub voor de Creator Economy waar Banijay Benelux in oktober 2025 een meerderheidsbelang (51 procent) in nam.

Marketingmarketingtribune.nl

Marketeers op Stelling: 'Demand generation is kwakzalverij'

Zes marketeers reageren op de stelling ‘Demand generation is kwakzalverij’. De antwoorden lopen uiteen, maar één ding wordt duidelijk: de discussie gaat niet alleen over de term, maar vooral over wat marketing moet doen om duurzame groei te realiseren.

Advertentie