Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

PolitiekNederlands Dagblad

Pakistan vroeg VS en Israël om Araghchi en Qalibaf niet te doden

Israël heeft na een verzoek van Pakistan de Iraanse kopstukken Abbas Araghchi en Mohammad ⁠Baqer Qalibaf van de dodenlijst gehaald, claimt een Pakistaanse functionaris. Volgens diegene had Israël de coördinaten voor een gerichte aanval op die twee al klaarliggen, maar werd toch besloten om ze niet uit te schakelen.

Lees het volledige artikel bij Nederlands Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

WetenschapWelingelichte Kringen

Iraanse onderhandelaars in Doha voor vredesoverleg

DOHA (ANP/RTR) - Iraanse onderhandelaars zijn in Doha om met Qatar te praten over het beëindigen van de oorlog met de Verenigde Staten. Dat meldt een functionaris die op de hoogte is van de gesprekken aan persbureau Reuters.

OnderwijsReformatorisch Dagblad

Overleg Saudi-Arabië en Iran over regionaal conflict

De minister van Buitenlandse Zaken van Saudi-Arabië Faisal bin Farhan al-Saud heeft met zijn Iraanse ambtgenoot Abbas Araghchi gesproken over de recente escalatie van het regionale conflict en de pogingen om de spanningen te verminderen.

Advertentie