Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

PaardenHorses

Deze week… Nederland viert Belgisch jubileumfeest volop mee

Het dertigjarig bestaan van het FEI WBFSH Jumping World Breeding Championship for Young Horses op Domein Zangersheide werd afgelopen weekend uitbundig gevierd. Aan de succesformule werd nauwelijks gesleuteld, maar met de beste jonge paarden, jonge topjockeys in vorm en uitgelaten publiek en speaker kon het niet op. Hoewel dat laatste voor de jongste paarden wellicht een tandje minder mag.

Lees het volledige artikel bij Horses

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

PaardenHorses

Valentijn De Bock: groot geworden door klein te blijven

De 61-jarige fokker en hengstenhouder Valentijn De Bock kwam dit jaar met twee vijfjarige paarden naar het WK voor jonge springpaarden in Lanaken, met beide reed hij op zondag de finale en barrage. Die dag zag hij ook zijn fokproduct Tattoo TN H&DB (v.

PaardenHorses

IBOP Houten: 88 punten voor NMK-merrie Tarquinio VDP

Bij de IBOP vandaag in Houten slaagden 12 van de 16 merries. Zes daarvan werden beloond met minimaal 80 punten. Topscoorder was Lantanas-dochter Tarquinio VDP (v. Toto Jr), die deze zomer al een uitschieter was op de merriekeuringen.

Advertentie