Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

OpmerkelijkPowned.tv

Messi is een kleine, lelijke, onsympathieke, behoorlijk domme nitwit

Waar ik met m’n gezegende hoofd niet bij kan, is de verafgoding van zo’n klojo als Lionel Messi. Oké, hij heeft met z’n ploegje Argentinië de wereldbeker gewonnen, maar dat is het zo ongeveer. Wat heeft hij voor de rest gedaan? Altijd maar tegen een balletje trappen, altijd maar die dribbelingetjes van links naar rechts en omgekeerd, altijd maar die godverdomde doelpunten scoren, altijd maar onverklaarbare tattoos aan z’n lijf laten bevestigen, altijd maar in slechts Spaans debiele interviews geven, altijd maar opgevoerd worden als een genie, altijd maar gaan voetballen in martelstaten als Qatar, altijd maar de beste willen zijn, en als hij de beste is, dan kijkt hij nog uit z’n ogen alsof z’n ballen zijn ingesmeerd met salpeterzuur. Hij is een kleine, lelijke, onaantrekkelijke, onsympathieke, behoorlijk domme nitwit. Maar ja, probeer de rest van de mensheid daarvan maar ‘ns te overtuigen.

Lees het volledige artikel bij Powned.tv

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandDe Schakel Barendrecht

Lezing over verboden boeken

BARENDRECHT – Marjoleine Molenaar geeft zaterdag 14 november een lezing over haar boek Verboden boeken in Bibliotheek Het Kruispunt. De lezing maakt deel uit van Heel Nederland Leest.

Binnenlanddeschakelbarendrecht.nl

Lezing over verboden boeken

BARENDRECHT – Marjoleine Molenaar geeft zaterdag 14 november een lezing over haar boek Verboden boeken in Bibliotheek Het Kruispunt. De lezing maakt deel uit van Heel Nederland Leest.

Advertentie