Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

OnderwijsReformatorisch Dagblad

Thuis, zonder pijnbestrijding en zonder medisch ingrijpen? Nee, het beeld van Nederlandse bevallingen strookt allang niet meer met de werkelijkheid

Van oudsher staat Nederland bekend als een land waar bevallen gezien wordt als een natuurlijk proces. Als iets wat een vrouw in principe prima thuis kan doen. Waar geen artsen, geen ziekenhuisopname en geen pijnbestrijding voor nodig zijn, uitzonderingen daargelaten. Waar niet wordt ingegrepen tijdens een bevalling, omdat het lichaam van de vrouw in de meeste gevallen goed in staat is om een kind op de wereld te zetten.

Lees het volledige artikel bij Reformatorisch Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddeweekvanrijssen.nl

The Passion in Ootmeske

Wat warn de leu gleujnig bliej, doar in Ootmeske, toen de EO het besloet nöm um Ootmeske te kiezen as de plaatse woer as The Passion zal worden oet-evoerd.

Advertentie