Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

OnderwijsReformatorisch Dagblad

Rijk en provincies leggen 100 miljoen klaar voor natuurbeheer

De provincies en het Rijk willen in 2027 100 miljoen euro uittrekken voor natuurbeheer. De provincies nemen 56 miljoen euro voor hun rekening, landbouwminister Jaimi van Essen (D66) legt de rest bij. Het geld is voor terreinbeherende organisaties en particuliere beheerders via een subsidieregeling. Daarmee kunnen ze bossen onderhouden, sloten uitbaggeren en terreinen maaien, meldt het ministerie van Landbouw.

Lees het volledige artikel bij Reformatorisch Dagblad

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

ConsumentReformatorisch Dagblad

Schutters doden minstens 40 burgers in Mali

Bij aanvallen van gewapende mannen op kampen in de noordoostelijke regio Menaka in Mali zijn afgelopen weekend meer dan veertig burgers gedood. Dat meldt persbureau AFP op basis van bronnen binnen de veiligheidsdiensten en de lokale gemeenschap.

Binnenlanddagelijksestandaard.nl

Het COA steekt de kop in het zand

Je bent een Syrische christen in de Nederlandse asielopvang. In mei laat je je dopen. En op vrijdag 16 oktober sta je in de gedeelde keuken van het azc in Vlissingen, en volgens je eigen verklaring slaat een medebewoner je met een glazen fles op je hoofd.

Advertentie