Direct naar de inhoud

donderdag 29 oktober 2026

Muziekachterhoeknieuws.nl

‘Op jouw eerste drumstel sloeg je thuis het stucwerk van de muren’

BELTRUM - Vrolijke blijstemmende harmoniemuziek in Beltrum deze donderdagavond. Geen generale repetitie voor Festunique, maar een huldiging voor een trouw lid van Muziekvereniging Concordia Beltrum. Het is Tonnie Hofstede die een serenade wordt gebracht vanwege het feit dat hij liefst 6 decennia lang lid is van de muziekvereniging. Naast muziek ook een terugblik en mooie woorden aan het adres van de jubilaris van Chantal te Braake, voorzitter van Concordia. “Tonnie, we kennen jou als iemand die graag achter het drumstel zit en niet graag in de belangstelling staat, maar voor deze gelegenheid vonden we het toch nodig om jou even in het zonnetje te zetten,” zo begint Chantal lachend. “Je bent dit jaar namelijk zestig jaar lid van Concordia. En voor deze bijzondere mijlpaal vinden we het dan ook leuk om bij jou aan huis te komen om jou, als 4e diamanten jubilaris binnen de vereniging, te mogen huldigen.”

Lees het volledige artikel bij achterhoeknieuws.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlanddedalfsermarskramer.nl

Weiteveen de kansen, USV de punten

NIEUWLEUSEN - Frank Peters, doelman van Weiteveense Boys, sloeg een kwartier voor tijd met zijn vuist een diepe krater in de zompige grasmat. Zijn frustratie over de achteraf beslissende 1-2 van Max Schaeffer was begrijpelijk.

BinnenlandDalfsenNet

Weiteveen de kansen, USV de punten

NIEUWLEUSEN – Frank Peters, doelman van Weiteveense Boys, sloeg een kwartier voor tijd met zijn vuist een diepe krater in de zompige grasmat. Zijn frustratie over de achteraf beslissende 1-2 van Max Schaeffer was begrijpelijk.

Advertentie