Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

MuziekMaxazine.nl

Najoua Belyzel vindt haar weg terug naar het publiek

Na jaren van stilte keerde Najoua Belyzel terug naar België voor een intieme show in het Cultureel Centrum van Tubize, net onder Brussel. Wat begon als een avond met organisatorische uitdagingen, groeide uit tot een warme en authentieke muzikale ervaring die de band tussen artiest en publiek opnieuw bevestigde.

Lees het volledige artikel bij Maxazine.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandAndijker.com

Expositie schildersclub “Pigment”

Elke donderdagavond komt teken- en schildersclub Pigment met 15 leden bij elkaar om aan hun creativiteit op doek of papier te werken. Er wordt gewerkt met diverse materialen zoals olie, aquarel, acryl, pastel, pen en potlood.

Binnenlanddeweekvantwenterand.nl

Vier avonden Vjölle Wille op de Djälle

VRIEZENVEEN - De vrijwilligers van Cultureel Centrum de Peddemorsboerderij staan weer klaar voor vier avonden Vjölle Wille op de Djälle. Vier avonden vol met verhalen, muziek en veel humor op de deel van de Peddemorsboerderij in Vriezenveen.

Advertentie