Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

Medische wetenschapGGZ Nieuws

Leren en verdiepen met SamenWijzer in de GGZ – interview met Geneviève Graus-Kesteren

20 mei 2026 – Zes ggz-professionals zitten met elkaar om tafel. Allemaal met een eigen praktijk, maar met een vergelijkbare vraag: hoe houden we ons werk scherp en in ontwikkeling? Binnen het lerend netwerk van Geneviève Graus-Kesteren staat die vraag centraal. Daarbij gaat het niet alleen om het bespreken van casuïstiek, maar juist ook om het nemen van afstand en het gezamenlijk reflecteren op het bredere professionele handelen.

Lees het volledige artikel bij GGZ Nieuws

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandomroepbrabant.nl

Waalre biedt financiële steun voor sport en cultuur

De gemeente Waalre biedt via het Volwassenenfonds Sport & Cultuur steun aan volwassenen die een laag inkomen hebben. Het fonds zorgt ervoor dat activiteiten zoals voetbal, fitness, zwemmen, dansen en muzieklessen betaalbaar worden.

BinnenlandGemeente Waalre

Cultuur- en sportbijdrage voor volwassenen

Ben jij 18 jaar of ouder en wil je graag deelnemen aan een sport of cultuuractiviteit, maar is er thuis niet genoeg geld voor? Je kunt mogelijk een financiële bijdrage ontvangen zodat je wél mee kunt doen.

Advertentie