Direct naar de inhoud

zondag 25 oktober 2026

Marketingmarketingreport.nl

VENGEAN benoemt Jolyne Eringaard tot Account Director

Creatief branding agency VENGEAN heeft Jolyne Eringaard per 5 januari 2026 benoemd tot Account Director voor nexeye, Hans Anders en eyes + more voor de Europese markten. Jolyne Eringaard heeft een bredee internationale ervaring op het gebied van marketing, retail en branding en bekleedde eerder verschillende seniorfuncties bij grote merken. Zo was ze bij TCHAI accountdirecteur en verantwoordelijk voor verschillende internationale merk- en retailklanten, waaronder de Fiskars-merkenfamilie (zoals Iittala, Gerber, Wedgewood & Waterford) en Swatch, Bugaboo en Samsung.

Lees het volledige artikel bij marketingreport.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Marketingmarketingreport.nl

Mathieu Hermans: Bureaus moeten brutaler durven zijn

Bas Vlugt spreekt Mathieu Hermans, CEO van ZUID, bij Marketing Report TV. Ze hebben het over de veranderende rol van marketingbureaus, nieuwe verdienmodellen en de verschuiving van uitvoerende opdrachten naar strategische betrokkenheid bij klanten.

Marketingmarketingreport.nl

Liridon Bejta: AI vraagt om menselijk oordeel

Bas Vlugt interviewt Liridon Bejta, Teamlead Data & Data Strategy bij Springbok. Bij Marketing Report TV bespreken ze de meetbaarheid van marketing, de opkomst van AI en het belang van causale modellen bij zakelijke beslissingen.

Marketingmarketingreport.nl

Cees Faes: Het urenmodel van bureaus is pervers

Bij Marketing Report TV is Cees Faes te gast, oprichter en managing director van Fightclub. Met Bas Vlugt praat hij overde toekomst van bureaus, de gevolgen van AI voor hun verdienmodellen en de financiële waarde van merken.

Advertentie