Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

Marketingemerce.nl

TEAM LEWIS lanceert Orbital: een AI-gedreven besturingssysteem voor marketeers

Amsterdam/Eindhoven, 23 september 2026 — TEAM LEWIS presenteert vandaag de eerste versie van Orbital (OS1): een beveiligd AI-besturingssysteem voor marketing- en communicatieprofessionals. Het platform is ontwikkeld voor organisaties die actief zijn in meerdere markten en brengt inzichten, creativiteit, kernboodschappen en externe communicatie samen.

Lees het volledige artikel bij emerce.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Marketingmarketingreport.nl

TEAM LEWIS wint PR Innovatie van het Jaar met ORBITAL

TEAM LEWIS heeft met ORBITAL de prijs voor PR Innovatie van het Jaar gewonnen tijdens de Dutch PR Awards 2026. Het bureau nam de prijs in ontvangst tijdens de uitreiking op dinsdag 27 oktober in de Stadsschouwburg in Haarlem.

Marketingmarketingreport.nl

Jurjen van den Broek naar Happy Horizon

Happy Horizon stelt Jurjen van den Broek aan als Director Organic Marketing & Growth. Hij gaat samen met de teams van Happy Horizon en LEQUAL de dienstverlening rond SEO, Digital PR, Social Search en AI Search verder ontwikkelen.

Advertentie