Direct naar de inhoud

woensdag 21 oktober 2026

MarketingMarketing Tribune

Margriet de Ruijter leidt Marcommit

Margriet de Ruijter is aangesteld als Managing Director van Marcommit. Zij volgt Marlin Goethals en Denise van Ooijen op en moet de verdere groei van het B2B-communicatiebureau vormgeven in een markt waarin AI de rol van PR en reputatieopbouw verandert.

Lees het volledige artikel bij Marketing Tribune

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Marketingmarketingtribune.nl

Marketingtransfers week 40, 2026

Zeventien transfers deze week. Opvallend? Na twintig jaar Afas maakt CMO Martijn Delahaye ruimte voor nieuw leiderschap, is het stuivertje wisselen bij Team5PM en gaat Jelle Mul na een zomers sabbatical aan de slag als Director of Marketing Europe bij Yeti.

Marketingmarketingreport.nl

Donja van Ek wordt Managing Director bij Han Snel

Reclamebureau Han Snel uit Utrecht stelt een managementteam aan. Met ingang van deze maand leidt Donja van Ek het bureau als Managing Director, samen met Marloes Pijfers als Creative Director en Renske de Boer als Operations Director.