Direct naar de inhoud

dinsdag 20 oktober 2026

Marketingmarketingtribune.nl

De marketingtransfers van week 43, 2024

Panta rhei, en dat geldt zeker voor marketeers, PR-personen en andere creatieven. Zelfs (hoofd)redacteuren stromen af en toe door. En, misschien omdat het herfst is, de nieuwe agencies springen als paddenstoelen de grond uit. Samen met wat samenwerkingen zal het Nederlandse marketinglandschap nooit meer hetzelfde zijn. Zoals elke week behoudt MarketingTribune het overzicht.

Lees het volledige artikel bij marketingtribune.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Marketingemerce.nl

Admix en Bomondo gaan op in bureau REIWA

Met de nieuwe naam brengt de bureaugroep de teams in Rotterdam en Leeuwarden samen onder een merk. REIWA positioneert zich als het bureau voor het verkleinen van het gat tussen strategie, creatie, executie en optimalisatie.

Marketingmarketingtribune.nl

Marketingtransfers week 40, 2026

Zeventien transfers deze week. Opvallend? Na twintig jaar Afas maakt CMO Martijn Delahaye ruimte voor nieuw leiderschap, is het stuivertje wisselen bij Team5PM en gaat Jelle Mul na een zomers sabbatical aan de slag als Director of Marketing Europe bij Yeti.

Marketingmarketingtribune.nl

Recordaantal inzendingen voor Grand Prix Content Marketing

De Grand Prix Content Marketing (GPCM) heeft dit jaar een recordaantal inzendingen ontvangen. Nu de inzendtermijn is gesloten, gaat de jury aan de slag met de beoordeling van de cases. De prijzen worden op 5 november 2026 uitgereikt in B Amsterdam.