Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

MarketingMarketing Tribune

BeLOFte 2022 open voor aanmeldingen

Kandidaten kunnen zich vanaf vandaag aanmelden voor de prijs voor jong magazine mediatalent 2022. Ook dit jaar zal de Award voor de BeLOFte 2022 (tot en met 2020 de Mercur BeLOFte van het Jaar) worden uitgereikt onder directe auspiciën van het Lucas-Ooms Fonds (LOF).

Lees het volledige artikel bij Marketing Tribune

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

MarketingMarketing Tribune

Nominaties voor Mercurs 2026 bekend

De genomineerden voor de Mercurs 2026 zijn bekend. De 27e editie van de Nederlandse magazineprijzen telt 22 nominaties, verdeeld over zes categorieën. Nieuw dit jaar zijn de categorieën Journalistiek en Maatschappelijke Impact.

MarketingCustomer First

Change wint Young Scaler Award

Change Customer Service heeft de Young Scaler Award gewonnen tijdens de tiende editie van de Top 250 Awards. De prijs is bedoeld voor een bedrijf dat in een vroege fase van opschaling opvalt door snelle en vernieuwende groei.