Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

MarketingMarketingfacts

7 redenen om niet naar de consument te luisteren

Marketeers hebben tegenwoordig toegang tot meer data, dashboards en KPI’s dan ooit. Alles wordt gemeten, gevisualiseerd en gemonitord. Maar meer data leidt niet tot betere beslissingen. En zodra het gaat om consumer insights - het noodzakelijke, échte begrip van waarom mensen doen wat ze doen - is men terughoudend en komen de bezwaren: te traag, te duur, te onbetrouwbaar.

Lees het volledige artikel bij Marketingfacts

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Marketingmarketingtribune.nl

Marketeers op Stelling: 'Demand generation is kwakzalverij'

Zes marketeers reageren op de stelling ‘Demand generation is kwakzalverij’. De antwoorden lopen uiteen, maar één ding wordt duidelijk: de discussie gaat niet alleen over de term, maar vooral over wat marketing moet doen om duurzame groei te realiseren.

Marketingemerce.nl

ChatGPT Ads: Zo zet je een succesvolle pilot op

Sinds de introductie van ChatGPT Ads volgen analyses, benchmarks en praktijkervaringen elkaar snel op. Logisch: bij een nieuw advertentiekanaal wil de markt weten wat het bereik is, welke resultaten mogelijk zijn en welke plaats het in de mediamix verdient.