Direct naar de inhoud

maandag 2 november 2026

LifestyleVolkskrant

In samenwerking met regisseur en acteurs maakt koor Cappella Amsterdam indringende Kafka-bewerking

Waar kijken we naar in het Amsterdamse Muziekgebouw? Een geënsceneerd concert, een theateravond met koor? Feit is dat Cappella Amsterdam meelift op een trend. Programma’s met onversneden koormuziek maken steeds vaker plaats voor multidisciplinaire producties. Twee jaar na een voorstelling rond Dostojevski’s De grootinquisiteur werkt Cappella opnieuw met regisseur Nina Spijkers.

Lees het volledige artikel bij Volkskrant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandrodi.nl

Dit weekend te doen in Haarlem

HAARLEM – Zin in een gezellig weekend in Haarlem? Van vrijdag 23 tot en met zondag 25 oktober is er weer van alles te beleven. Ga terug in de tijd met de rockklassiekers van Uriah Heep, ontdek bijzondere kunst bij Outsider Art!

Binnenlandclassic.nl

Cappella Amsterdam met motetten van Bach

Vocaal vuurwerk. Onder leiding van chef-dirigent Daniel Reuss laat Cappella Amsterdam horen hoe rijk en beweeglijk Bachs koormuziek kan klinken. Het koor zingt glashelder in de details en intens waar de muziek daarom vraagt.

Advertentie