Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

LifestyleTrouw

De kunst van Buhlebezwe Siwani is een monument tegen apartheid, en voor ondergewaardeerde vrouwen overal ter wereld

De Zuid-Afrikaanse kunstenaar Buhlebezwe Siwani is ook gebedsgenezer. In haar werk – nu te zien in De Fundatie in Zwolle – gaan spiritualiteit en het wereldse vanzelfsprekend samen.

Lees het volledige artikel bij Trouw

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Film en uitgaan8Weekly

Over de grenzen heen

Material Memories, de titel van de eerste museale tentoonstelling in Nederland van Marie-Claire Messouma Manlanbien (1990) in Museum van Bommel van Dam in Venlo zou je zomaar op het verkeerde been kunnen zetten.

BinnenlandWeblog Zwolle

Feestelijke afsluiting Kinderboekenweek in Stadkamer

Lezen, knutselen of een onderwaterplant ontwerpen. In de Stadkamer in Zwolle werd zondag het einde van de Kinderboekenweek gevierd met het Groot Zwols Kinderboekenfeest. Kinderen tot en met 10 jaar oud konden daar allerlei creatieve workshops volgen.

Advertentie