Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Landbouw & VeeteeltAGF

Was overheid betrouwbare partner voor boeren?

De Nationale ombudsman Reinier van Zutphen onderzoekt of de overheid de afgelopen tien jaar betrouwbaar heeft gehandeld tegenover boeren. Zij krijgen al jaren te maken met veel en vaak veranderende regels. Volgens Van Zutphen zorgt dat voor onzekerheid, frustratie en stress bij boerengezinnen.

Lees het volledige artikel bij AGF

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandparkstadveendam.nl

Nationale ombudsman komt naar de markt in Veendam

Inwoners van Veendam kunnen op donderdag 5 november in gesprek met Reinier van Zutphen, de Nationale ombudsman. Hij is die dag met zijn team op de markt om te horen hoe inwoners het contact met de overheid ervaren.

Binnenlandnationaleombudsman.nl

Nationale ombudsman bezoekt Groningen

Hebt u een probleem met een overheidsorganisatie, zoals de gemeente, het UWV of de Belastingdienst? Tijdens zijn bezoek aan provincie Groningen gaat Nationale ombudsman Reinier van Zutphen graag met u in gesprek.

Advertentie