Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

Landbouw & VeeteeltAGF

tegut… gaat met de wind in de rug het jubileumjaar in

"Een mooier geschenk hadden onze klanten ons aan de start van ons jubileumjaar nauwelijks kunnen geven", vat tegut… directeur Thomas Gutberlet de resultaten van het afgelopen boekjaar samen. Het zijn daarbij in eerste instantie de omzetcijfers van bio-levensmiddelen en -producten die de directeur blij maken. Want het is tegut… gelukt om het recordaandeel van 30,13 procent uit 2020 nogmaals te verhogen naar 30,47 procent.

Lees het volledige artikel bij AGF

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Mode & beautyFashion United

Top Fashion Influencer: Robin de Bree

De Amsterdamse creator Robin de Bree (@scandivv) heeft een trouwe schare volgers opgebouwd door iets te doen dat eenvoudig klinkt, maar dat zelden is: de nieuwste trends oppikken en er toch onmiskenbaar als zichzelf uitzien.

WetenschapWelingelichte Kringen

Merz roept op tot eenheid en zweert AfD opnieuw af

MÜNCHEN (ANP/RTR) - De Duitse bondskanselier Friedrich Merz roept op tot eenheid binnen zusterpartijen CDU en CSU en zweert nog steeds elke vorm van samenwerking met de rechtsradicale Alternative für Deutschland (AfD) af.

Advertentie