Direct naar de inhoud

donderdag 29 oktober 2026

Landbouw & VeeteeltAGF

Onderzoek veiligheid buitengebied: meerderheid geconfronteerd met criminaliteit

Zo'n 61 procent van de bijna achthonderd deelnemers aan de quickscan van de Aanpak Veilig Buitengebied in Brabant-Zeeland heeft te maken gehad met inbraak of diefstal. Verder is bijna een op de vijf weleens benaderd voor verhuur van een schuur, stal of kas, waarbij het aanbod niet werd vertrouwd.

Lees het volledige artikel bij AGF

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandomroepbrabant.nl

Wegwijzer biedt hulp aan ondernemers in buitengebied

Voor ondernemers in het buitengebied zijn er vaak tal van keuzes te maken en obstakels te overwinnen. Denk bijvoorbeeld aan het ontwikkelen van een bedrijf, verduurzamen van processen, omschakelen naar andere activiteiten of zelfs stoppen.

BinnenlandBrabants Dagblad

Meer Maaswater richting de Peel? De discussie laait op

Wordt straks in tijden van droogte meer water uit de Maas toegelaten tot de randen van de Peel? De beslissingen vallen later, maar de discussie laait al op. „Water is het bloed van de Peel, maar het moet wel de goede bloedgroep zijn.”

Advertentie