Direct naar de inhoud

woensdag 28 oktober 2026

Landbouw & VeeteeltAGF

Nieuwe schilmachine voor ananas, mango en meloenen

Nu de oogst op het noordelijk halfrond van start gaat, stijgt de vraag naar tropisch fruit zoals ananas, mango en meloen. Het Japanse bedrijf Astra, gespecialiseerd in schilmachines voor fruit, speelt hierop in met de introductie van de nieuwe KA-750PM. Deze machine is ontworpen voor gebruik in supermarkten en kleine verwerkingsbedrijven.

Lees het volledige artikel bij AGF

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

MarketingMarketing Tribune

[column] Nostalgie-auto's

Ze domineerden jarenlang de Nederlandse wegen: de Opel Kadett en Volkswagen Golf. Nu zijn de verkoopcijfers en marktaandelen van de Astra (Kadett-opvolger) en Golf slechter dan ooit. Ingehaald door crossovers, SUV’s en EV’s uit China.

Wetenschappasqualepillitteri.it

Masayoshi Son over superintelligentie in verkeerde handen

Op 4 oktober 2026 zei Masayoshi Son, CEO en oprichter van SoftBank, op het forum Science and Technology in Society (STS) in Kyoto dat kunstmatige intelligentie te snel groeit om in handen van enkele landen te blijven zonder gemeenschappelijke regels.

Advertentie