Direct naar de inhoud

zondag 1 november 2026

Landbouw & VeeteeltDe Molenaar

Koeien krijgen teveel aan fosfor

In de praktijk krijgen melkkoeien vaak te veel fosfor. Na het afkalven is het mogelijk om 30% onder de CVB-aanbeveling (2005) voor het fosforgehalte in het voer te voeren. De koe vertoont dan wel een negatieve fosforbalans, maar er zijn geen tekenen van gezondheidsproblemen en productieverlies. Die conclusie trekt onderzoeker Pornsin Keanthao van de Faculteit Diergeneeskunde, die op dit onderwerp promoveerde.

Lees het volledige artikel bij De Molenaar

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

MuziekNieuwe plaat

Alessio & Montana – Voorbij

Met Alessio De Martino en Montana de Koning werken twee getalenteerde artiesten samen op de nieuwe single Voorbij . Een liedje over de liefde en trouw blijven aan elkaar. En ook over de consequenties als je dat wederzijds vertrouwen schaadt.

Binnenlandflessenpostuitegmond.nl

Column Susanne Verwer: Summer time in de herfst

Op een woensdagmiddag ga ik met onze gast Piet terug in de tijd. We komen uit in het jaar 1955. Piet was 14 jaar en ging na school werken in de kruidenierszaak van zijn vader. In die tijd was er nog geen tv en luisterde iedereen naar de radio.

Advertentie