Direct naar de inhoud

vrijdag 30 oktober 2026

Landbouw & VeeteeltBoerenbusiness

Energieprijzen stuwen Nederlandse inflatie

De Nederlandse inflatie is in april iets opgelopen. Deze stijgt van 2,7% in maart naar 2,8% in april. In februari was de inflatie nog 2,4%. Ook in de eurozone loopt de inflatie op, al is de inflatie in Nederland volgens de Europese rekenmethode juist iets gedaald.

Lees het volledige artikel bij Boerenbusiness

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Financieelboerenbusiness.nl

ECB houdt rente deze keer gelijk

Na een verhoging de vorige keer houdt de Europese Centrale Bank de drie belangrijkste rentetarieven nu ongewijzigd. Ook kondigt ECB-president Christine Lagarde aan in februari 2027 vervroegd terug te treden.

Landbouw & VeeteeltBoerenbusiness

Baalprijs uien stijgt ondanks onrust in export

De baalprijs van uien zet deze week een stap omhoog, met vooral een goede vraag naar middels. Toch loopt de export niet op rolletjes. Verstoringen in de scheepvaart, een overvoerde markt in Senegal en kwaliteitsproblemen zorgen voor onrust.

Advertentie