Direct naar de inhoud

dinsdag 3 november 2026

Landbouw & Veeteeltnieuweoogst.nl

College Boer met Jaap Bond: 'Sperziebonen uit Marokko kopen is niet duurzaam'

In deze aflevering van College Boer staat Jaap Bond centraal. Hij is voorzitter van de topsector Tuinbouw & Uitgangsmaterialen en bestuurslid van De Week van Ons Eten. Bond gaat in gesprek met studenten van HAS green academy in Den Bosch. Een groot deel van de studenten geeft toe nauwelijks bekend te zijn met de topsectoren, terwijl die een grote rol hebben in de innovatie in Nederland.

Lees het volledige artikel bij nieuweoogst.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Binnenlandnieuweoogst.nl

‘Ik weet best wat goed voor mijn kinderen is’

Op vrijdag 2 oktober was ik bij de landelijke opening van De Week van Ons Eten bij Zorgboerderij Het Hof in het Drentse Beilen. Een prachtige locatie, het was prachtig weer en er waren prachtige mensen. We vertelden elkaar hoe mooi het allemaal was.

Binnenlandomroeplingewaard.nl

Landwinkel de Woerdt uit Ressen wint Gelderse Waarde-Ring

De nationale Week van Ons Eten werd afgesloten met de uitreiking van de Gelderse Waarde-Ring 2026. De Waarde-Ring is een onderscheiding voor ondernemers die zich bijzonder inzetten om burgers en boeren in Gelderland dichter bij elkaar te brengen.

Advertentie