Direct naar de inhoud

dinsdag 27 oktober 2026

Landbouw & VeeteeltAGF

Aantal incidenten met gijzelsoftware licht gedaald

Het aantal gemelde gijzelsoftware-incidenten in Nederland is in 2024 iets gedaald, ondanks de wereldwijde toename van ransomware-aanvallen. Dit blijkt uit het Jaarbeeld Ransomware van onder andere Cyberveilig Nederland en de politie. Er werden 120 incidenten gemeld, iets minder dan het jaar ervoor, maar er werd wel vaker losgeld betaald, schrijft Accountant.

Lees het volledige artikel bij AGF

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandBrabants Dagblad

Ook gemeenten halen hun website massaal offline

Van Altena tot Maashorst en van Zaltbommel tot Tilburg: gemeenten hebben deze woensdagmiddag massaal hun website offline gehaald. Uit angst om getroffen te worden via kwetsbaarheden in de veelgebruikte programmeertaal PHP.

Binnenlandtrends.knack.be

She Goes ICT Awards 2027: wie nomineer jij?

Terwijl recente cijfers net nog aantonen dat bijna de helft van de vrouwen in de technologiesector genderdiscriminatie ervaart op de werkvloer, zijn er ook vrouwen die daartegenin gaan: als leider, als pionier, als rolmodel.

Advertentie