Direct naar de inhoud

zaterdag 24 oktober 2026

ICTComputable

Achmea Pensioenservices kiest voor IG&H

Achmea Pensioenservices gaat over naar een nieuw administratieplatform: AllVida van IG&H. Op dit moment gebruikt het pensioenbedrijf nog de Maia-omgeving van Keylane. Met het oog op de invoering van het nieuwe pensioenstelsel in 2027 is een nieuw systeem nodig. Automatiseerder CGI is als integrator bij het project betrokken.

Lees het volledige artikel bij Computable

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Financieelvvponline.nl

Goede buitendienst meer waard dan scherpe premie

(Jurjen Oosterbaan Martinius, Bureau DFO, in VVP-special Partnerships 2026) Mag ik dit artikel beginnen met een waargebeurd verhaal? Het is alweer een aantal jaren geleden dat ons bureau door een grote verzekeraar werd gevraagd een onderzoekje te doen.

Huis & Hypotheekvvponline.nl

NHG-grens in 2027 naar 500.000 euro

De NHG-grens, die bepaalt tot welk bedrag een hypotheek met NHG (Nationale Hypotheek Garantie) kan worden afgesloten, stijgt per 1 januari 2027 van 470.000 euro naar 500.000 euro. Om verduurzaming te stimuleren kan extra geleend worden.