Direct naar de inhoud

donderdag 22 oktober 2026

Huis & Hypotheekamstelveenblog.nl

Explosieve stijging hypotheken

In het tweede kwartaal is het totale aantal hypotheekaanvragen met tien procent gestegen ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. Dat zegt franchisenemer Chris der Salm van de Hypotheker. De stijging komt mede voort uit een flinke toename van het aantal aanvragen voor woningverbetering (+65 procent).

Lees het volledige artikel bij amstelveenblog.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

Huis & Hypotheekamstelveenblog.nl

Jonge huizenkopers groeien

“Dat het aantal hypotheekaanvragen van alleenstaande en jonge kopers tot 25 jaar groeit, laat zien dat zij ondanks de hoge huizenprijzen nog steeds mogelijkheden zien op de woningmarkt”, zegt franchisenemer Chris der Salm van De Hypotheker in Amstelveen.

Wielersportindeleiderstrui.nl

Rudi Kemna (Picnic PostNL) ligt zwaargewond in ziekenhuis

Rudi Kemna, sportief directeur van Picnic PostNL, heeft deze week een zwaar ongeluk gehad. De ex-renner viel bij werkzaamheden van een dak en liep daarbij zware verwondingen op. Volgens WielerFlits verkeert Kemna niet (meer) in levensgevaar.