Gezondheidmetronieuws.nl
Onderzoek: als je als veertiger veel ultrabewerkt eten eet, heb je een grotere kans op geheugenklachten
Fastfood, kant-en-klaarmaaltijden of ander ultrabewerkt eten lijken makkelijk en lekker, maar ze kunnen je brein op de lange termijn schade berokkenen. Vrouwen die in hun middenjaren veel ultrabewerkte voeding aten, bleken op latere leeftijd vaker last te hebben van geheugen- en concentratieproblemen.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F09%2Fquentin-bounias-lAhpI5ageUw-unsplash.jpg)
Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F11%2Fpexels-karola-g-6627413.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.metronieuws.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F11%2Fjonas-leupe-0IVop5v4MMU-unsplash.jpg)