Direct naar de inhoud

woensdag 28 oktober 2026

Gezondheidplusonline.nl

Mirjam begon op haar 50ste met krachttraining: ‘Nu train ik voor het WK bodybuilding’

Bewust een uitdaging aangaan en vaker 'ja' zeggen is heel goed voor je: het levert je energie, nieuwe inzichten en veel gezondheidsvoordelen op. Mirjam van Loo (55) stapte vijf jaar geleden voor het eerst een krachthonk binnen. Nu gaat ze naar het WK Bodybuilding.

Lees het volledige artikel bij plusonline.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

MarketingMarketing Tribune

Nominaties voor Mercurs 2026 bekend

De genomineerden voor de Mercurs 2026 zijn bekend. De 27e editie van de Nederlandse magazineprijzen telt 22 nominaties, verdeeld over zes categorieën. Nieuw dit jaar zijn de categorieën Journalistiek en Maatschappelijke Impact.

Gezondheidplusonline.nl

Langer en gezonder leven? Zeg eens wat vaker ja!

Bewust een uitdaging aangaan en vaker 'ja' zeggen is heel goed voor je: het levert je energie, nieuwe inzichten en veel gezondheidsvoordelen op. “Je brein lijkt langer te worden beschermd tegen de gevolgen van cognitieve achteruitgang.

Advertentie