Direct naar de inhoud

donderdag 5 november 2026

Financieelfinancieel-management.nl

Peter Jansen Klomp (Haaima): ‘Strategie werkt pas als de werkvloer begrijpt waar de organisatie op stuurt.’

Over finance als facilitator: van Excel-rapportage naar dagelijks inzicht. Volgens Peter Jansen Klomp, Controller bij Haaima, werkt een strategie pas echt als de werkvloer begrijpt waar de organisatie op stuurt.

Lees het volledige artikel bij financieel-management.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

AutoAutoblog

Zoveel EV's rijden er ondertussen in Nederland

Nog niet eens zo heel lang geleden leek de elektrische auto vooral een korte tijdelijke oplossing, maar dat is duidelijk niet waar. De EV is populairder dan ook, en dus komen deze logischerwijs ook steeds meer voor in ons straatbeeld.

AutoAutoWeek

Omoda 4 gaat met apart lijnenspel strijd aan met Elroq en e-2008

Jaecoo weet al aardig wat auto's te slijten dankzij de toch wel wat op een Range Rover lijkende Jaecoo 7 en dat inspireert zustermerk Omoda. Dat brengt de Omoda 4 op de markt en daarvoor lijken ze in een wat ander hoekje van autoland inspiratie op te doen.

Advertentie