Direct naar de inhoud

zondag 1 november 2026

Financieeltelegraaf.nl

Handelsoorlog kent alleen maar verliezers: Amerika ook kwetsbaar en consument betaalt de prijs

In alle economische tekstboekjes staat dat vrije handel voor iedereen het beste is. Het ene land is goed in auto’s maken, het andere land is een kei in landbouw, een volgend land maakt de beste mobiele telefoons. Als die landen met elkaar handelen, is iedereen blij. Bedrijven maken winst, consumenten hebben het beste product voor de scherpste prijs.

Lees het volledige artikel bij telegraaf.nl

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

BinnenlandRickFM

Brand in loods Aalsmeer onder controle | Rick FM

De brand in een loods in Aalsmeer die vanmiddag voor een grote zwarte rookpluimen zorgde is onder controle, meldt de veiligheidsregio. Een kraan zal het pand slopen zodat de brandweer goed kan nablussen. Vijf woningen zijn ontruimd vanwege de rook.

Binnenlandupinthesky.nl

KLM verwelkomt eerste Airbus A350

KLM heeft haar eerste Airbus A350 in ontvangst genomen. De PH-ZNA, die de naam De Nachtwacht heeft gekregen, is de eerste van in totaal 22 A350-900’s die de komende jaren aan de vloot worden toegevoegd. Iets over vieren arriveerde het vliegtuig op Schiphol.

Advertentie