Direct naar de inhoud

maandag 26 oktober 2026

EntertainmentMediacourant

Hélène Hendriks slaat terug naar Harm Edens: ‘Die kijkt dus nooit’

De progressieve tv-maker Harm Edens heeft ontzettend hard uitgehaald naar Vandaag Inside. Hij vergelijkt de SBS 6-talkshow in zijn podcast met een soort onderbuikriool. “Blijkbaar vinden 1,1 miljoen mensen in de onderbuikregionen het leuk om naar een riool te kijken”, moppert de NPO-maker. “Aan mij is het ook niet besteed.”

Lees het volledige artikel bij Mediacourant

Je gaat naar de website van de uitgever. Hier tonen we alleen een korte intro.

Advertentie

Gerelateerd nieuws

Bekijk alles

MuziekMaxazine.nl

The Opposities hadden er in Antwerpen Crazy zin in

Het weekend begon in De Roma in Antwerpen op de vrijdag met The Opposites, zonder twijfel een van de eest invloedrijke groepen binnen de Nederlandstalige hiphop. Big2 en Willem gaven een show in deze nostalgische zaal.

Binnenlandnijmegen-oost.nl

Mini-rommelmarkt Lutherse Kerk

Van links naar rechts: Helene, Bernadette en Coby hebben een mini-rommelmarkt georganiseerd en de opbrengst hiervan ging naar het opknappen van de Lutherse Kerk.

Advertentie